1. Загальні положення


1.1. Гарантія на проданий товар означає його безплатний ремонт або заміну на аналогічний, у разі неможливості ремонту товару протягом Гарантійного терміну.
1.2. Термін дії гарантії для кожної позиції товару вказано у Гарантійному талоні.
1.3. Ми не надаємо гарантію на сумісність товару, що купується і товару, наявного у Покупця.
1.4. Гарантійне обслуговування товару провадиться за допомогою сервісних центрів третіми особами за рахунок Продавця.

2. Умови прийняття товару на гарантійне обслуговування


2.1. Товар приймається на гарантійне обслуговування в тій же комплектації, в якій він був придбаний.
2.2. Товар на гарантійне обслуговування приймається на підставі гарантійного талону Продавця.

3. Порядок здійснення гарантійного обслуговування


3.1. Гарантійне обслуговування здійснюється шляхом тестування (перевірки) заявленої несправності товару, при підтвердженні якої здійснюється гарантійний ремонт (обслуговування).
3.2. Гарантійний ремонт здійснюється протягом терміну, що не перевищує 30 календарних днів.

4. Підстави для відмови у проведенні гарантійного обслуговування


4.1. Товар з ушкодженнями, викликаними неналежними умовами транспортування, зберігання та експлуатації, неправильним підключенням, або в умовах, не передбачених виробником; товар, що має пошкодження внаслідок дії сторонніх обставин (стрибків напруги електроживлення, стихійних лих, відсутності заземлення і т. д.), а також має механічні та теплові пошкодження.
4.2. Товар, на якому пошкоджені, переклеєні або видалені серійні номери або пломби.
4.3. Товар зі слідами впливу і (або) потрапляння всередину сторонніх предметів, речовин (в т.ч. пилу), рідин, комах, а також товар, що має сторонні написи.
4.4. Товар зі слідами несанкціонованого втручання і (або) ремонту (сліди розбору, сліди заміни елементів).
4.5. Товар, який отримав дефекти, що виникли в результаті використання неякісних чи виробивших свій ресурс пристроїв, наявних у Покупця, або придбаних ним у третіх осіб.

5. Умови щодо відмови та повернення товару


5.1. Покупець має право відмовитися від товару в будь-який час до його передачі, або після передачі йому товару протягом терміну, що не перевищує 14 календарних днів.
5.2. При відмові Покупця від товару, продавець повертає йому грошову суму, сплачену Покупцем, за винятком вартості доставки товару, не пізніше ніж через 14 календарних днів з дня пред’явлення Покупцем відповідної вимоги.
5.3. Повернення товару здійснюється самостійно за адресою розташування пункту видачі Продавця або відправкою кур’єром у разі дистанційного продажу.